CMTB1-63DC 1P 1A-63A DC MCB Miniature Circuit Breaker għal PV solari
Dettalji tal-Prodott
Is-salvaviti minjatura CMTB1-63 DC MCB għandhom il-funzjoni li jipproteġu apparati elettriċi u tagħmir ieħor tat-tagħbija minn tagħbija żejda u problemi ta' short-circuit, jistgħu wkoll jipproteġu s-sigurtà taċ-ċirkwit. Il-biċċa l-kbira tad-DC MCB jużaw xi sistemi ta' kurrent dirett bħal enerġija ġdida, PV solari, eċċ. L-istati tal-vultaġġ tad-DC MCB ġeneralment huma minn DC 12V-1000V, u l-kurrent nominali jista' jkun sa 63A.
| Standard | IEC/EN 60947-2 |
| Kurrent nominali In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Pollakki | 1P |
| Vultaġġ nominali Ue (V) | 250V |
| Frekwenza nominali | 50/60Hz |
| Kapaċità nominali ta' short circuit Icn | 6000A |
| Temperatura ambjentali | -20℃ ~ +70℃ |
| Tip ta' kurva | Ċ |
| Grad ta' tniġġis | 3 |
| Altitudni | ≤ 2000m |
| Kapaċità massima tal-wajers | 25 metru |
| Installazzjoni | Ferrovija DIN ta' 35mm |
| Tip ta' linja li tidħol | Fuq |
Vantaġġ
1. Ipproteġi l-apparat minn kurrent ta' short circuit u kurrent ta' tagħbija żejda.
2. Daqs Kompatt: Id-DC MCBs huma ddisinjati biex ikunu kompatti u jiffrankaw l-ispazju, u dan jagħmilhom ideali għall-użu f'pannelli u tagħmir elettriċi żgħar.
3. Installazzjoni Faċli: Id-DC MCBs huma ddisinjati għal installazzjoni faċli u jistgħu jiġu mmuntati fuq binarji DIN jew direttament fuq panel.
Pollakki
Applikazzjoni
Is-salvavita żgħira DC MCB tintuża ħafna f'xi sistemi ta' kurrent dirett bħall-enerġija ġdida, il-PV solari, eċċ.
Oħrajn
Ippakkjar
12-il biċċa għal kull kaxxa ta' ġewwa, 240 biċċa għal kull kaxxa ta' barra.
Dimensjoni għal kull kaxxa ta' barra: 41 * 21.5 * 41.5 ċm
Q & C
Biċ-ċertifikati tas-sistema ta' ġestjoni ISO 9001, ISO14001, u l-prodotti huma kwalifikati b'ċertifikati internazzjonali CCC, CE, CB.
Suq Prinċipali
MUTAI Electric tiffoka fuq il-Lvant Nofsani, l-Afrika, l-Asja tax-Xlokk, l-Amerika t'Isfel, is-Suq tar-Russja.
Għaliex tagħżel lilna
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









