CMTB1-63DC 3P DC Solar MCB Miniature Circuit Breaker
Dettalji tal-Prodott
Is-salvavita minjatura CMTB1-63 DC MCB huma disponibbli f'diversi daqsijiet u klassifikazzjonijiet, u jistgħu jintużaw f'firxa wiesgħa ta' applikazzjonijiet, inklużi sistemi ta' enerġija solari, sistemi ta' backup tal-batteriji, sistemi marittimi u awtomotivi, u makkinarju industrijali.
L-istati tal-vultaġġ tad-DC MCB ġeneralment huma minn DC 12V-1000V, u l-kurrent nominali jista' jkun sa 63A.
| Standard | IEC/EN 60947-2 |
| Kurrent nominali In (A) | 1A-63A |
| Pollakki | 3 |
| Vultaġġ nominali Ue (V) | 750V |
| Frekwenza nominali | 50/60Hz |
| Kapaċità nominali ta' short circuit Icn | 6000A |
| Temperatura ambjentali | -20℃ ~ +70℃ |
| Tip ta' kurva | Ċ |
| Grad ta' tniġġis | 3 |
| Altitudni | ≤ 2000m |
| Kapaċità massima tal-wajers | 25 metru |
| Installazzjoni | Ferrovija DIN ta' 35mm |
| Tip ta' linja li tidħol | Fuq |
Vantaġġ
1.Protezzjoni Kontra Tagħbija żejda u Ċirkwit Qasir
2. Karatteristiċi tat-Tripping: L-MCBs DC għandhom karatteristika ta' tripping differenti meta mqabbla mal-MCBs AC minħabba n-natura differenti tal-vultaġġ DC.
3. Klassifikazzjoni tal-Vultaġġ: L-MCBs DC għandhom klassifikazzjoni tal-vultaġġ speċifikament għal ċirkwiti DC, tipikament li tvarja minn 12V sa 1000V DC.
4. Interruzzjoni tal-Ark: L-MCBs DC huma ddisinjati biex jinterrompu l-arki DC, li jaġixxu b'mod differenti mill-arki AC.
Pollakki
Applikazzjoni
Is-circuit breakers miniature DC MCB jintużaw ħafna f'xi sistemi ta' kurrent dirett, bħal enerġija ġdida, PV solari, impjanti tal-enerġija u faċilitajiet industrijali... eċċ.
Oħrajn
Ippakkjar
4 biċċiet għal kull kaxxa ta' ġewwa, 80 biċċa għal kull kaxxa ta' barra.
Dimensjoni għal kull kaxxa ta' barra: 41 * 21.5 * 41.5 ċm
Q & C
Biċ-ċertifikati tas-sistema ta' ġestjoni ISO 9001, ISO14001, il-prodotti huma kwalifikati b'ċertifikati internazzjonali CCC, CE, CB.
Suq Prinċipali
MUTAI Electric tiffoka fuq il-Lvant Nofsani, l-Afrika, l-Asja tax-Xlokk, l-Amerika t'Isfel, is-Suq tar-Russja.
Għaliex tagħżel lilna
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











