CMTB1-63DC 4P DC Solar MCB Miniature Circuit Breaker
Dettalji tal-Prodott
Is-salvavita minjatura CMTB1-63 DC MCB tista' tipproteġi apparati elettriċi u tagħmir ieħor tat-tagħbija minn tagħbija żejda u problemi ta' short-circuit, u tipproteġi s-sigurtà taċ-ċirkwit. Il-biċċa l-kbira tad-DC MCB jużaw xi sistemi ta' kurrent dirett bħal enerġija ġdida, PV solari, eċċ. L-istati tal-vultaġġ tad-DC MCB ġeneralment huma minn DC 12V-1000V, u l-kurrent nominali jista' jkun sa 63A.
| Standard | IEC/EN 60947-2 |
| Kurrent nominali In (A) | 1A - 63A |
| Pollakki | 4P |
| Vultaġġ nominali Ue (V) | 1000V |
| Frekwenza nominali | 50/60Hz |
| Kapaċità nominali ta' short circuit Icn | 6000A |
| Temperatura ambjentali | -20℃ ~ +70℃ |
| Tip ta' kurva | Ċ |
| Grad ta' tniġġis | 3 |
| Altitudni | ≤ 2000m |
| Kapaċità massima tal-wajers | 25 metru |
| Installazzjoni | Ferrovija DIN ta' 35mm |
| Tip ta' linja li tidħol | Fuq |
Vantaġġ
1. Protezzjoni taċ-ċirkwiti kontra l-kurrent ta' short circuit
2. Protezzjoni taċ-ċirkwiti kontra kurrent żejjed
3. Kapaċità għolja ta' tkissir
4. Disinn sabiħ u faċli biex tinstalla
Pollakki
Applikazzjoni
Is-salvaviti żgħar DC MCB MCB jintużaw ħafna f'xi sistemi ta' kurrent dirett bħall-enerġija ġdida, il-PV solari, eċċ.
Oħrajn
Ippakkjar
3 biċċiet għal kull kaxxa ta' ġewwa, 60 biċċa għal kull kaxxa ta' barra.
Dimensjoni għal kull kaxxa ta' barra: 41 * 21.5 * 41.5 ċm
Q & C
Biċ-ċertifikati tas-sistema ta' ġestjoni ISO 9001, ISO14001, il-prodotti huma kwalifikati b'ċertifikati internazzjonali CCC, CE, CB.
Suq Prinċipali
MUTAI Electric tiffoka fuq il-Lvant Nofsani, l-Afrika, l-Asja tax-Xlokk, l-Amerika t'Isfel, is-Suq tar-Russja.
Għaliex tagħżel lilna
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








