CMTB1-63DC 2P DC MCB Miniature Circuit Breaker
Dettalji tal-Prodott
Is-salvavita minjatura CMTB1-63 DC MCB tista' tipproteġi apparati elettriċi u tagħmir ieħor tat-tagħbija minn problemi ta' tagħbija żejda u short-circuit, u tipproteġi s-sigurtà taċ-ċirkwit. Il-biċċa l-kbira tad-DC MCB jużaw xi sistemi ta' kurrent dirett bħal sistemi ta' enerġija solari, sistemi ta' backup tal-batteriji, enerġija ġdida, eċċ.
Is-circuit breakers minjatura DC huma soluzzjoni affidabbli u kosteffettiva għall-protezzjoni taċ-ċirkwiti DC kontra ħsarat elettriċi, u d-daqs kompatt tagħhom, it-tripping veloċi, u l-kapaċità għolja ta' tkissir jagħmluhom għażla popolari f'firxa wiesgħa ta' applikazzjonijiet.
L-istati tal-vultaġġ tad-DC MCB ġeneralment huma minn DC 12V-1000V, u l-kurrent nominali jista' jkun sa 63A.
| Standard | IEC/EN 60947-2 |
| Kurrent nominali In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Pollakki | 2P |
| Vultaġġ nominali Ue (V) | 500V |
| Frekwenza nominali | 50/60Hz |
| Kapaċità nominali ta' short circuit Icn | 6000A |
| Temperatura ambjentali | -20℃ ~ +70℃ |
| Tip ta' kurva | Ċ |
| Grad ta' tniġġis | 3 |
| Altitudni | ≤ 2000m |
| Kapaċità massima tal-wajers | 25 metru |
| Installazzjoni | Ferrovija DIN ta' 35mm |
| Tip ta' linja li tidħol | Fuq |
Vantaġġ
1. Tqabbid Mgħaġġel: L-MCBs DC huma ddisinjati biex jaqbdu malajr f'każ ta' ħsara elettrika, li jgħin biex jipprevjeni ħsara lit-tagħmir u l-wajers.
2. Kapaċità Għolja ta' Tkissir: Id-DC MCBs huma disponibbli f'firxa ta' kapaċitajiet ta' tkissir, li jfisser li jistgħu jimmaniġġjaw livelli għoljin ta' kurrent mingħajr ma jitfixklu.
3. Prestazzjoni Affidabbli: Id-DC MCBs huma ddisinjati biex jipprovdu prestazzjoni affidabbli u konsistenti fuq ħajja twila ta' servizz, li tgħin biex tnaqqas l-ispejjeż tal-manutenzjoni u s-sostituzzjoni.
4. Installazzjoni Faċli: Id-DC MCBs huma ddisinjati għal installazzjoni faċli u jistgħu jiġu mmuntati fuq binarji DIN jew direttament fuq panel.
Pollakki
Applikazzjoni
Is-salvaviti żgħar DC MCB MCB jintużaw ħafna f'xi sistemi ta' kurrent dirett bħall-enerġija ġdida, il-PV solari, eċċ.
Oħrajn
Ippakkjar
6 biċċiet għal kull kaxxa ta' ġewwa, 120 biċċa għal kull kaxxa ta' barra.
Dimensjoni għal kull kaxxa ta' barra: 41 * 21.5 * 41.5 ċm
Q & C
Biċ-ċertifikati tas-sistema ta' ġestjoni ISO 9001, ISO14001, il-prodotti huma kwalifikati b'ċertifikati internazzjonali CCC, CE, CB.
Suq Prinċipali
MUTAI Electric tiffoka fuq il-Lvant Nofsani, l-Afrika, l-Asja tax-Xlokk, l-Amerika t'Isfel, is-Suq tar-Russja.
Għaliex tagħżel lilna
1. B'aktar minn 10 snin esperjenza fil-produzzjoni ta' prodotti ta' MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Contactor... eċċ.
2. Katina industrijali kompluta mill-produzzjoni tal-komponenti sal-assemblaġġ sħiħ tal-prodotti, l-ittestjar u taħt kontroll ta' rutina.
3. Biċ-ċertifikati tas-sistema ta' ġestjoni ISO 9001, ISO14001, il-prodotti huma kwalifikati b'ċertifikati internazzjonali CCC, CE, CB.
4. Tim tekniku professjonali, jista' jipprovdi servizz OEM u ODM, jista' jipprovdi prezz kompetittiv.
5. Ħin ta' kunsinna veloċi u servizz tajjeb ta' wara l-bejgħ.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com










