MUTAI CMTB1LE-63 4P Salvavita li taħdem bil-kurrent residwu RCBO
Dettalji tal-Prodott
Is-Salvavita tal-Kurrent Residwu CMTB1LE-63 tista' tipproteġi lin-nies u l-enerġija minn xokk elettriku, short circuit, ħsarat ta' tagħbija żejda. L-RCBO tintuża l-aktar f'bini kummerċjali u residenzjali,
Jikkonforma mal-istandard tal-IEC61009-1.
| Isem tal-prodott | Interruttur taċ-Ċirkwit Imħaddem bil-Kurrent Residwu |
| Numru tal-Mudell | CMTB1LE-63 4P |
| Standard | IEC61009-1 |
| Kurrent nominali In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Pollakki | 4P |
| Vultaġġ nominali Ue (V) | 400V |
| Frekwenza nominali | AC 50/60Hz |
| Kapaċità nominali ta' short circuit Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Vultaġġ nominali li jiflaħ l-impuls Uimp | 4000V |
| Temperatura ambjentali | -20℃ ~ +40℃ |
| Tip ta' rilaxx istantanju | Ċ jew D |
| Kurrent operattiv residwu nominali In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kurva
Dimensjoni tal-kontorn u l-installazzjoni (mm)
Vantaġġ
1.Protezzjoni ta' kurrent ta' short circuit u kurrent ta' tagħbija żejda
2. Protezzjoni kontra xokkijiet elettriċi: Interruttur taċ-ċirkwit tal-kurrent residwu jiskopri u jinterrompi ħsarat elettriċi kkawżati minn tnixxija ta' kurrent lejn l-art, u jipprevjeni xokkijiet elettriċi u elettrokuzzjoni.
3. Ħin ta' rispons rapidu: Dawn il-breakers huma ddisinjati biex jaqbdu malajr, ħafna drabi fi frazzjoni ta' sekonda, meta tiġi skoperta ħsara elettrika.
Pollakki
Applikazzjoni
Is-circuit breakers Miniature MCB huma professjonali u użati ħafna fil-bini, fir-residenza, f'applikazzjonijiet industrijali, fit-trażmissjoni tal-enerġija elettrika.
Oħrajn
Ippakkjar
Biċċa waħda għal kull kaxxa ta' ġewwa, 20 biċċa għal kull kaxxa ta' barra.
Dimensjoni għal kull kaxxa ta' barra: 41 * 21.5 * 41.5 ċm
Suq Prinċipali
MUTAI Electric għandha enfasi partikolari fuq is-servizz tas-swieq fil-Lvant Nofsani, l-Afrika, l-Asja tax-Xlokk, l-Amerika t'Isfel, u r-Russja... eċċ.
Għaliex tagħżel lilna
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












