CMTB1-63H 4P Kapaċità ta' Tkissir Għoli Mcb Miniature Circuit Breaker
Dettalji tal-Prodott
Is-circuit breaker minjatura CMTB1-63 jista' jipproteġi l-kurrent minn short circuit u tagħbija żejda, u jista' jintuża wkoll bħala trasferiment u konverżjoni mhux frekwenti tas-sistema tal-enerġija. Is-circuit breaker minjatura huwa komponent essenzjali ta' kwalunkwe sistema elettrika, li jipprovdi protezzjoni affidabbli kontra perikli elettriċi u jiżgura t-tħaddim sikur u effiċjenti taċ-ċirkwiti u l-apparati elettriċi.
| Isem tal-prodott | Interruttur taċ-Ċirkwit Minjatura MCB |
| Mudell Nru. | CMTB1-63 4P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Ċertifikat | CE |
| Kurrent nominali In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Pollakki | 4P |
| Vultaġġ nominali Ue (V) | 400/415V |
| Frekwenza nominali | AC 50/60Hz |
| Kapaċità nominali ta' short circuit Icn | 6000A |
| Vultaġġ nominali li jiflaħ l-impuls Uimp | 4000V |
| Temperatura ambjentali | -20℃ ~ +40℃ |
| Tip ta' rilaxx istantanju | CD |
| Kulur | abjad u griż |
| Servizz | OEM u ODM |
Pollakki
Applikazzjoni
Is-circuit breakers Miniature MCB huma professjonali u użati ħafna fil-bini, fir-residenza, f'applikazzjonijiet industrijali, fit-trażmissjoni tal-enerġija elettrika.
Vantaġġ
1. Protezzjoni taċ-ċirkwiti kontra l-kurrent ta' short circuit
2. Protezzjoni taċ-ċirkwiti kontra kurrent żejjed
3. Kapaċità għolja ta' tkissir
4. Disinn sabiħ u faċli biex tinstalla
Oħrajn
Ippakkjar
3 biċċiet għal kull kaxxa ta' ġewwa, 60 biċċa għal kull kaxxa ta' barra.
Dimensjoni għal kull kaxxa ta' barra: 41 * 21.5 * 41.5 ċm
Q & C
Mutai hija kwalifikata b'ċertifikati tas-sistema ta' ġestjoni ISO 9001, ISO14001, u l-prodotti jgħaddu miċ-ċertifikat CCC, CE, CB ... eċċ.
Suq Prinċipali
Il-prodotti huma milqugħa mill-klijenti, speċjalment fil-Lvant Nofsani, l-Afrika, l-Asja tax-Xlokk, l-Amerika t'Isfel, is-Suq tar-Russja.
1. Prodotti ewlenin: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Kuntattur... eċċ.
2. Katina industrijali kompluta mill-produzzjoni tal-komponenti sal-assemblaġġ sħiħ tal-prodotti, l-ittestjar u taħt kontroll ta' rutina.
3. Biċ-ċertifikati tas-sistema ta' ġestjoni ISO 9001, ISO14001, il-prodotti huma kwalifikati b'ċertifikati internazzjonali CCC, CE, CB.
4. Tim tekniku professjonali, jista' jipprovdi servizz OEM u ODM, jista' jipprovdi prezz kompetittiv.
5. Ħin ta' kunsinna veloċi u servizz tajjeb ta' wara l-bejgħ.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













