Mutai CMTB1-63 3P MCB Miniature Circuit Breaker
Dettalji tal-Prodott
Is-salvavita minjatura CMTB1-63 tista' tipproteġi l-apparat minn short circuit u tagħbija żejda, tista' tintuża wkoll għal trasferiment u konverżjoni mhux frekwenti tas-sistema tal-enerġija. L-MCB hija struttura avvanzata, prestazzjoni affidabbli, kapaċità għolja ta' tkissir, dehra eleganti eċċ. Il-qoxra u l-partijiet huma magħmula minn materjali li joffru reżistenza għall-impatt u proprjetajiet qawwija ritardanti tal-fjammi.
| Isem tal-prodott | Interruttur taċ-Ċirkwit Miniatura MCB |
| Mudell Nru. | CMTB1-63 3P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Ċertifikat | CE |
| Kurrent nominali In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Pollakki | 3P |
| Vultaġġ nominali Ue (V) | 400/415V |
| Frekwenza nominali | AC 50/60Hz |
| Kapaċità nominali ta' short circuit Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Vultaġġ nominali li jiflaħ l-impuls Uimp | 4000V |
| Temperatura ambjentali | -20℃ ~ +40℃ |
| Tip ta' rilaxx istantanju | CD |
| Kulur | Abjad + aħmar |
| Servizz | OEM u ODM |
Kurva
Pollakki
Vantaġġ
1. B'daqs żgħir u kompatt, faċli biex tinstalla
2. Karatteristika ta' kurrent qasir, tagħbija żejda, kapaċità għolja ta' tkissir
3. jistgħu jipprovdu protezzjoni affidabbli kontra ħsarat elettriċi, u huma ttestjati biex jissodisfaw l-istandards internazzjonali tas-sikurezza.
Applikazzjoni
Il-prodotti tal-MCB jintużaw ħafna fil-bini, fir-residenza, f'applikazzjonijiet industrijali, u fit-trażmissjoni tal-enerġija elettrika.
Oħrajn
Ippakkjar
4 biċċiet għal kull kaxxa ta' ġewwa, 60 biċċa għal kull kaxxa ta' barra.
Dimensjoni għal kull kaxxa ta' barra: 41 * 21.5 * 41.5 ċm
Suq Prinċipali
Lvant Nofsani, Afrika, Asja tax-Xlokk, Amerika t'Isfel, Suq tar-Russja.
Għaliex tagħżel lilna
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













