MUTAI CMTB1-63H 2P mini MCB Miniature Circuit Breaker
Dettalji tal-Prodott
Is-circuit breaker minjatura CMTB1-63 huwa komunement użat f'sistemi elettriċi għall-protezzjoni kontra tagħbija żejda u short circuits, L-MCB jista' jintuża wkoll bħala trasferiment u konverżjoni mhux frekwenti tas-sistema tal-enerġija. Is-circuit breakers minjatura huma adattati għal firxa wiesgħa ta' applikazzjonijiet, minn residenzjali għal industrijali, u huma komunement użati fid-dawl, fit-tisħin, u fiċ-ċirkwiti tal-kontroll tal-mutur.
| Isem tal-prodott | Interruttur taċ-Ċirkwit Minjatura |
| Mudell Nru. | CMTB1-63 2P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Ċertifikat | CE |
| Kurrent nominali In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Pollakki | 2P |
| Vultaġġ nominali Ue (V) | 400/415V |
| Frekwenza nominali | AC 50/60Hz |
| Kapaċità nominali ta' short circuit Icn | 6000A |
| Vultaġġ nominali li jiflaħ l-impuls Uimp | 4000V |
| Temperatura ambjentali | -20℃ ~ +40℃ |
| Tip ta' rilaxx istantanju | CD |
| Kulur | Abjad u griż |
| Servizz | OEM u ODM |
Pollakki
Applikazzjoni
Is-Salvaviti Miniature jintużaw ħafna fil-bini, fir-residenza, f'applikazzjonijiet industrijali, fit-trażmissjoni tal-enerġija elettrika.
Vantaġġ
1. Protezzjoni ta' kurrent ta' short circuit u kurrent ta' tagħbija żejda, tista' tintuża wkoll bħala trasferiment u konverżjoni mhux frekwenti tas-sistema tal-enerġija.
2. Daqs kompatt: L-MCBs huma ddisinjati biex ikunu żgħar u kompatti, u b'hekk ikunu faċli biex jiġu installati u jitwaħħlu f'pannelli elettriċi u bordijiet tad-distribuzzjoni.
3. Qbid rapidu: L-MCBs huma ddisinjati biex jaqbdu malajr f'każ ta' tagħbija żejda jew short circuit, li jgħin biex jipprevjeni ħsara lit-tagħmir elettriku u perikli potenzjali għan-nies.
4. Kapaċità għolja ta' tkissir
Oħrajn
Ippakkjar
6 biċċiet għal kull kaxxa ta' ġewwa, 120 biċċa għal kull kaxxa ta' barra.
Dimensjoni għal kull kaxxa ta' barra: 41 * 21.5 * 41.5 ċm
Q & C
Biċ-ċertifikati tas-sistema ta' ġestjoni ISO 9001, ISO14001, il-prodotti huma kwalifikati b'ċertifikati internazzjonali CCC, CE, CB.
Suq Prinċipali
MUTAI Electric tiffoka fuq il-Lvant Nofsani, l-Afrika, l-Asja tax-Xlokk, l-Amerika t'Isfel, is-Suq tar-Russja.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












