MUTAI CMTB1LE-63 3P Salvavita li taħdem bil-kurrent residwu RCBO
Dettalji tal-Prodott
Salvavita ta' Kurrent Residwu bi Protezzjoni minn Kurrent Żejjed (RCBO) huwa apparat ta' sigurtà elettrika li jikkombina l-funzjonijiet ta' apparat ta' kurrent residwu (RCD) u salvavita żgħira (MCB) f'unità waħda.
Is-Salvavita tal-Kurrent Residwu CMTB1LE-63 tista' tipproteġi lin-nies u l-enerġija minn xokk elettriku, short circuit, ħsarat ta' tagħbija żejda. L-RCBO tintuża l-aktar f'bini kummerċjali u residenzjali. Tikkonforma mal-istandard tal-IEC61009-1.
| Isem tal-prodott | Interruttur taċ-Ċirkwit Imħaddem bil-Kurrent Residwu RCBO |
| Numru tal-Mudell | CMTB1LE-63 3P |
| Standard | IEC61009-1 |
| Kurrent nominali In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Pollakki | 3P |
| Vultaġġ nominali Ue (V) | 400V |
| Frekwenza nominali | AC 50/60Hz |
| Kapaċità nominali ta' short circuit Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Vultaġġ nominali li jiflaħ l-impuls Uimp | 4000V |
| Temperatura ambjentali | -20℃ ~ +40℃ |
| Tip ta' rilaxx istantanju | CD |
| Kurrent operattiv residwu nominali In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kurva
Dimensjoni tal-kontorn u l-installazzjoni (mm)
Vantaġġ
1.Protezzjoni taċ-ċirkwiti kontra kurrent ta' short circuit, kurrent ta' tagħbija żejda u protezzjoni kontra t-tnixxija mill-art
2. Faċli biex tinstalla: L-RCBOs huma tipikament kompatti u faċli biex jiġu installati, u dan jagħmilhom ideali għall-użu fi spazji żgħar jew f'żoni stretti.
Pollakki
Applikazzjoni
Is-circuit breakers Miniature MCB huma professjonali u użati ħafna fil-bini, fir-residenza, f'applikazzjonijiet industrijali, fit-trażmissjoni tal-enerġija elettrika.
Oħrajn
Ippakkjar
2 biċċiet għal kull kaxxa ta' ġewwa, 40 biċċa għal kull kaxxa ta' barra.
Dimensjoni għal kull kaxxa ta' barra: 41 * 21.5 * 41.5 ċm
Suq Prinċipali
MUTAI Electric tiffoka fuq il-Lvant Nofsani, l-Afrika, l-Asja tax-Xlokk, l-Amerika t'Isfel, is-Suq tar-Russja.
Għaliex tagħżel lilna
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













