MUTAI CMTB1LE-63 2P Salvavita li taħdem bil-kurrent residwu RCBO
Dettalji tal-Prodott
L-RCBO jipproteġi kontra l-perikli ta' xokk elettriku u nirien ikkawżati minn ħsarat fl-art u kurrenti żejda. Jidentifika u jinterrompi t-tnixxijiet tal-kurrent lejn l-art, magħrufa komunement bħala kurrenti residwali, li jistgħu jseħħu minħabba wajers difettużi, insulazzjoni bil-ħsara, jew tagħmir elettriku difettuż. Barra minn hekk, jipproteġi wkoll kontra kurrenti żejda, li jistgħu jkunu kkawżati minn short circuits jew ċirkwiti mgħobbija żżejjed.
L-RCBOs huma komunement użati f'bini residenzjali u kummerċjali, kif ukoll f'applikazzjonijiet industrijali. Huma partikolarment utli f'sitwazzjonijiet fejn hija meħtieġa protezzjoni taċ-ċirkwit individwali, bħal fil-kċejjen, fil-kmamar tal-banju, u f'żoni oħra fejn it-tagħmir elettriku x'aktarx jiġi f'kuntatt mal-ilma.
| Isem tal-prodott | Interruttur taċ-Ċirkwit Imħaddem bil-Kurrent Residwu RCBO |
| Numru tal-Mudell | CMTB1LE-63 2P |
| Standard | IEC61009-1 |
| Kurrent nominali In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Pollakki | 2P |
| Vultaġġ nominali Ue (V) | 230V |
| Frekwenza nominali | AC 50/60Hz |
| Kapaċità nominali ta' short circuit Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Vultaġġ nominali li jiflaħ l-impuls Uimp | 4000V |
| Temperatura ambjentali | -20℃ ~ +40℃ |
| Tip ta' rilaxx istantanju | CD |
| Kurrent operattiv residwu nominali In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kurva
Dimensjoni tal-kontorn u l-installazzjoni (mm)
Vantaġġ
1. Protezzjoni taċ-ċirkwiti kontra l-kurrent ta' short circuit
2. Protezzjoni taċ-ċirkwiti kontra kurrent żejjed
3. Protezzjoni tal-protezzjoni tat-tnixxija fl-art
Pollakki
Applikazzjoni
L-MCB jintuża ħafna fil-bini, fir-residenza, f'applikazzjonijiet industrijali, fit-trażmissjoni tal-enerġija elettrika.
Oħrajn
Ippakkjar
3 biċċiet għal kull kaxxa ta' ġewwa, 60 biċċa għal kull kaxxa ta' barra.
Dimensjoni għal kull kaxxa ta' barra: 41 * 21.5 * 41.5 ċm
Suq Prinċipali
Lvant Nofsani, Afrika, Asja tax-Xlokk, Amerika t'Isfel, Suq tar-Russja... eċċ
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












